گنج و دفینه کجاست ؟

آیا میدانید گنج و دفینه کجاست ؟

گنج و دفینه کجاست ؟

در این مقاله برای شما تفسیر اینکه  بهترین مکان برای یافتن گنج و دفینه کجاست ؟ را قرار دادیم .

ایران کشوری تاریخی و با تمدن چندین هزار ساله می باشد . هر کجای ایران را بگردیم

می تواینم گنج پیدا کنیم چرا که ایران ما خود گنجینه بزرگی است .

بسیاری از میرات و گنجینه های ایران به وسیله وطن فروشان و غارت گران دزدیده شده است .

بهترین مکان برای گنج یابی و دفینه یابی شهرهای شمالی و جنوبی و غربی ایران می باشد …

چطور بفهمیم گنج و دفینه کجاست ؟

یافتن گنج در مکان های محتمل : از ابتدای پیدایش زندگی ، مرگ نیز وجود داشته است و به باور عمده پیشینیان بشر زندگی پس از مرگ نیز مانند زندگی پیش از مرگ نیازمند وسایل رفاهی و ابزاری است که ادامه زندگی پس از مرگ را راحت تر کند. امروز همان ابزار و وسایل ارزشمند شده اند و در قالب دفینه و گنج گنجانده می شوند. پیشنهاد منطقی نیز این است که قبرستان های قدیمی (پیش از اسلام) بهترین مکان برای کاوش گنج و دفینه یا زیر خاکی می باشند.

در کنار هر شهر یا آبادی و هر اجتماع قدیمی به طور قطع و یقین یک گورستان برای خاکسپاری وجود داشته است که البته می بایست اطلاعات مرتبط با مکان دقن مردگان در ادوار متفاوت تاریخی را قبلا حتما کسب کرده باشید که با پیدا کردن آن منطقه امکان و احتمال موفقیت بسیار بالا می رود و از گشت و گذار بیهوده و بی‌ثمر و اتلاف وقت جلوگیری می‌کند.

یافتن گنج در مکان های محتمل

قبرستان های پیش از اسلام بهترین هدف برای کاوش می باشند.
فراموش نکنیم که از تخریب بی مورد علایم و نشانه های قدیمی و سنگ نگاره ها به شدت پرهیز کنیم و گمان نکنیم که پیشینیان ما آنقدر ساده اندیش بودند که به همین راحتی بالای سر گور شخص عزیز خود اقدام به حکاکی و حجاری و نشانه گذاری می کردند.

قابل ذکر است که دزدی مقبره حتی در همان دوران هم اتفاق می افتاده، پس هیچگاه یک اثر تاریخی را به طمع پول و یافتن گنج تخریب نکنید اطمینان داشته باشید بی حرمتی و بی احترامی به آنچه که برای کس یا کسانی روزگاری محترم بوده سرانجام خوبی نخواهد داشت .

می بایست در نظر داشت اقوامی بودند که با سرد شدن هوا اقدام به کوچ و جابجایی خانواده و دام و تمام زندگی می نمودند که ایشان نیز مناطقی را جهت خاک سپاری عزیزانشان در نظر داشتند هم در مبدا و هم در مقصد و گاهی حتی در بین راه غالبا زیباترین مناطق برای تدفین در نظر گرفته می شد. که شناسایی این قبور نیز با توجه به علایم ونشانه های بر جای مانده قابل شناسایی است.

برای مشاوره رایگان در مورد آثار و علائم گنج و دفینه یابی خرید گنج یاب

با کارشناسان شر کت پویان فلزیاب در تماس باشید

۰۹۱۹۸۱۶۶۵۹۳

۰۹۳۵۶۸۰۵۴۵۴

پویان فلزیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *